U nás jednoduše půjčíte cokoliv

pujcite.cz » Pro půjčovny

Informace pro půjčovny

Půjčujte jednoduše ve 3 krocích

1) Registrace

Zaregistrujte se zdarma (svou půjčovnu) do našeho systému. Vyplňte údaje o sobě a vložte inzeráty s věcmi, které chcete půjčit. Doporučujeme inzeráty doplnit originálními texty a pěknými fotkami. Inzeráty se začnou ihned zdarma zobrazovat na našich stránkách a Vy můžete začít vydělávat.

2) Přijmutí rezervace

Jakmile někoho inzerát zaujme a zadá požadavek na rezervaci, budete informování emailem s potřebnými údaji. Zašlete nájemní smlouvu přímo zájemci a dohodněte si potřebné detaily. Jakmile budete mít zpět podepsanou smlouvu, případně zaplacenou zálohu, potvrďte kliknutím na odkaz zapůjčení vybrané věci. Automaticky se tato věc bude po dobu pronájmu ostatním zájemcům ukazovat jako zapůjčená. Po řádné rezervaci nám vzniká nárok na % provizi z pronájmu, na kterou Vám zašleme fakturu druhý den po zapůjčení věci. V případě zrušení rezervace nám náleží % ze zaplaceného storno poplatku. V případě, že se nepodaří žádná zápůjčka, tak nic neplatíte.

3) Půjčení
V dohodnutý den a za předem sjednaných podmínek ve smlouvě dojde k zapůjčení věci. Po ukončení zápůjčky nám prosím sdělte zpětnou vazbu k průběhu pronájmu a Vaše zkušenosti s nájemníkem. Pomůžete tak ostatním.