U nás jednoduše půjčíte cokoliv

pujcite.cz » Pro půjčovny » Informace

Informace pro půjčovny

Provozujete půjčovnu, nebo jen vlastníte nějaké věci, které často nevyužíváte a chcete je pronajmout?  Jste správně na našich stránkách. Registrujte si půjčovnu, přidejte produkty a během několika minut můžete jednoduše pronajímat přes náš rezervační systém pujcite.cz.

Kdo jsme?

Jsme propagátoři půjčování a sdílení věcí. Myslíme si, že  je to lepší, levnější, výhodnější a ekologičtější alternativa k vlastnění věcí. Snažíme se tuto myšlenku propagovat a podporovat. Vytvořili jsme systém, který půjčování usnadní a do velké míry zautomatizuje. Propojujeme půjčovny a zájemce na výpůjčky. Na našem portálu jednoduše zájemce vyhledá, porovná a půjčí požadovanou věc na pár kliknutí.

Kolik služba stojí?

Registrace v systému je a bude zdarma. Jednoduše vyplňte kartu půjčovny, přidejte inzeráty s věcmi, které chcete půjčovat. My uděláme maximum, aby Vaši nabídku vidělo co nejvíc potencionálních zájemců.Za tyto služby nic neplatíte. V případě, že se podaří přes náš systém úspěšně zrealizovat zápůjčku, tentokráte se přihlásíme o odměnu ve výši 10 % z celkové ceny úspěšné zápůjčky. Tyto finance použijeme na provoz a publicitu našeho systému.

Registrujte se

Líbí se Vám naše myšlenka? Ještě nemáte zaregistrovanou půjčovnu? Neváhejte a registrujte se. Jednoduše si vytvoříte účet a za chvíli již můžete pronajímat chytřeji.